Запчастини для водонагрівачів
В умовах частих відключень гарячої води в квартирних будинках багато жителів стали купувати водонагрівачі. Ці системи дозволяють не залежати від тимчасових відключень водопостачання і самостійно регулювати нагрів води. Єдина проблема, яка може виникнути з водонагрівачами – це накип і іржа, а все через жорсткість води. У зв'язку з цим, нагрівальні прилади часто ламаються, і тоді власники змушені шукати нові запчастини для водонагрівачів.
Проте, з відсутністю гарячої води в будинку ніхто миритися не має наміру, тому придбання такої техніки вважається величезною перевагою. Ви точно не пошкодуєте, якщо встановите водонагрівач у своїй квартирі. Вибір водонагрівачів досить великий, вони діляться як за принципом отримання тепла (газові та електричні), так і за методом нагріву (накопичувальні і проточні).
Якщо вам необхідно підшукати прилад, які буде обслуговувати весь будинок і нагрівати велику кількість води, то рекомендується купувати водонагрівач з баком, тобто накопичувальний агрегат. Проточні водонагрівачі споживають більше енергії, а кількості нагрітої води вистачить тільки на кухню. Що стосується ємнісних водонагрівачів, то вони здатні нагріти великий обсяг води і підтримувати кілька точок.
Якщо пам'ятаєте шкільні уроки з фізики та хімії, то напевно знаєте, що при підвищенні температури, всі процеси починають відбуватися набагато швидше. Те ж стосується і води в Баку. Тому основною причиною поломок побутових водонагрівачів є хімічна активність води. Якщо у вас дорогий водонагрівач з нержавіючим баком, керамічним покриттям або магнієвими анодами, то це значно знизить корозію металу. Дешеві водонагрівачі хоч і мають баки з нержавіючої сталі, але зварювання швів в них виконана більш простим методом, в результаті чого шви найбільш схильні до корозії.
Жорстка вода, що має великий вміст солей, також призводить до утворення накипів на нагрівальних елементах і ТЕНах, вапняні відкладення накопичуються навіть в трубках. Ви знаєте, з якою швидкістю накип утворюється на дні чайника? Приблизно ті ж процеси відбуваються і всередині водонагрівача. Завдяки своїй пористій структурі, вапняні відкладення утворюють теплоізоляцію, але як результат, нагрівальний елемент не в змозі швидко довести воду до необхідної температури. У підсумку, водонагрівача потрібно працювати і працювати, більше споживається електроенергії, що відбивається потім на вашому бюджеті. З плином часу вода стає все холодніше, а натиск – все слабкіше.
Майстри, які постійно працюють з водонагрівачами, стверджують, що в середньому нагрівальний елемент необхідно міняти раз в 1,5-2 роки. Сам водонагрівач може мати довічну гарантію, але ось нагрівальних приладів такої гарантії ніхто не дає.
Щоб якомога довше зберегти свій водонагрівач від поломок, проводите технічне обслуговування якомога частіше. Якщо потрібно, замініть магнієвий анод або нагрівальний елемент. У разі відсутності деяких деталей в сервісному центрі, замовити запчастини для водонагрівачів можна в нашому інтернет-магазині; тут ви знайдете комплектуючі до техніки різних фірм і моделей. Також у продажу є наступні запчастини для водонагрівачів: термореле, термостати, Тени, аноди, Фланці і прокладки фланця. Звертайтеся до нас, і ви зможете швидко здійснити ремонт. У вашому будинку знову буде гаряча вода, а у вас-гарний настрій.